Parfém Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml

Ikonické unisex vůně odlišují nové vůně Trussardi: cesta, která začíná daleko, aby znovu prožila jedinečnou atmosféru milánských ulic. Tóny listů mandarinky, italského neroli a kalábrijského bergamotu otevírají kytici Aperitivo Milanese Porta Nuova. Střední noty zabírají hloubku heliotropu s amarettem a duhovkou, které se mísí se sladkými základními tóny vanilky, benzoinu a jantaru. Láhev ze saténového skla přichází ve výrazném odstínu šedé barvy se sochařským zlatým kovovým uzávěrem, který přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

listy mandarinek, kalábrijský bergamot, neroli

Srdce

heliotrop, amaretto, duhovka

Základ

vanilka, benzoin, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Trussardi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Trussardi

Pokud chcete koupit originální parfém Trussardi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář