Parfém Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml

Samotná parfémová melodie začíná úvodní předehrou citrusových, bergamotových a kořeněných tónů. Nezávisle na nich sóluje vzácný šafrán, který se mísí s hustou jehličnatou smrkovou vůní jalovce, nízkým přetokem labdana a drahou kůží. Bohatá hedvábná vůně Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala leží na ramenou s bílým plátnem cedru, santalového dřeva a pačuli. Láhev ze saténového skla má petrolejově zelené odstíny se sochařským zlatým kovovým víčkem, které přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

šafrán, bergamot, hřebíček

Srdce

kůže, jasmín, jalovec, labdanum

Základ

cedr, pačuli, santalové dřevo, cypriol

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Trussardi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Trussardi

Pokud chcete koupit originální parfém Trussardi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář