Parfém Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml

Anýz, kardamom a citron oslavují uměleckou stránku sousedství Brera, když se otevírá vůně I Vicoli Via Fiori Chiari. Intenzivní pačuli a černý pepř odhalují veškerý kreativní charakter této vůně a ponechávají prostor bohatým základním tónům vanilky a likéru. Láhev ze saténového skla přichází v tmavém odstínu vínové barvy se sochařským zlatým kovovým uzávěrem, který přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

anýz, kardamon, citron

Srdce

pačuli, pepř, elemi, měsíček

Základ

vanilka, likér

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Trussardi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Trussardi

Pokud chcete koupit originální parfém Trussardi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář