Parfém Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga – EDP 100 ml

Limitless Shopping in Via Della Spiga začíná tóny bergamotu, jablka a plástve a poté plynule vklouzne do elegantních tónů růže, jasmínu a mahonie. Srdce vůně obsahuje kapku medu, která vytváří smyslnou a neodolatelnou vůni. Základní tóny heliotropu, hlohu a fazole tonky zanechávají nezaměnitelný, pronikavý nádech orientálního pižma. Láhev ze saténového skla přichází v práškově béžových odstínech se sochařským zlatým kovovým uzávěrem, který přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

jablko, plástev, bergamot

Srdce

med, jasmín, mahonial, růže

Základ

fazole tonka, hloh, heliotrop, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Trussardi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Trussardi

Pokud chcete koupit originální parfém Trussardi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Trussardi Limitless Shopping Via Della Spiga – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář