Parfém Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

Vůně Musc Noir Perfume Enhancer odhaluje komplexní symfonii duhovky a pižma ve směsi s kontrastními tóny jasmínu a cedrového dřeva. Toto čichové složení bylo vyvinuto s cílem vylepšit pět různých vůní v kolekci Le Vie di Milano, přesto je jako Eau de Parfum nezbytnou součástí. Láhev ze saténového skla má matný černý odstín se sochařským zlatým kovovým uzávěrem, který přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

pižmo, cedr, duhovka, jasmín

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Trussardi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Trussardi

Pokud chcete koupit originální parfém Trussardi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář