Parfém Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

Vůně My Scent od značky Trussardi je okouzlující, mladistvě svěží kytice čerstvých květů propojená s ušlechtilými a smyslnými tóny. V úvodu se představí směs květin s hruškou, poté se o slovo přihlásí růže a šeřík a na závěr se rozvine pižmo, kašmírové dřevo a otočník.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

hruška, květinové tóny

Srdce

šeřík, růže

Základ

pižmo, kašmírové dřevo, otočník

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Trussardi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Trussardi

Pokud chcete koupit originální parfém Trussardi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář