Parfém Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml

Vznešená elegance Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II byla shromážděna ve sladkých vrchních tónech lískových oříšků, kávy a skořice a poté jemně přechází do koktejlu kokosu a tuberózy s náznaky jasmínu. Čichový buket odhaluje na konci nezaměnitelné tóny cedrového dřeva, vanilky a bílého pižma. Láhev ze saténového skla má cihlově červené odstíny se sochařským zlatým kovovým víčkem, které přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

káva, skořice, lískový oříšek

Srdce

kokos, jasmín, tuberóza

Základ

vanilka, cedr, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Trussardi. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Trussardi

Pokud chcete koupit originální parfém Trussardi online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář