Parfém Twist & Spritz Twist & Spritz – plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml (tmavě růžový)

  • Parfém Twist & Spritz Twist & Spritz – plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml (tmavě růžový),
  • vůně unisex (Twist & Spritz Refillable – ),
  • zařazení: Parfémy | Plnitelné flakony.

O parfému Twist & Spritz Twist & Spritz – plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml (tmavě růžový)

Twist & Spritz plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml je opravdu praktický flakonek, do kterého jednoduše napumpujete obsah své oblíbené vůně a budete ji mít stále při sobě.Použití: Odejměte rozprašovací čepičku své vůně a na hadičku, kterou tím odkryjete nasaďte a pumpujte. Tak se prázdný flakon naplní.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Twist & Spritz Twist & Spritz – plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml (tmavě růžový)

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Twist & Spritz Twist & Spritz – plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml (tmavě růžový). Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Twist & Spritz Twist & Spritz – plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml (tmavě růžový) v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Twist & Spritz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Twist & Spritz

Pokud chcete koupit originální parfém Twist & Spritz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Twist & Spritz Twist & Spritz – plnitelný rozprašovač parfémů 8 ml (tmavě růžový) se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář