Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial – EDP – TESTER 75 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial – EDP – TESTER 75 ml

Orientálně-kořeněná vůně pro ženy i muže Collection Extraordinaire Ambre Imperial vznikla rukou parfuméra Quentina Bische v roce 2015. Svrchní tóny tvoří bergamot a růžový pepř. V srdci vás pohladí sladké tóny vanilky v souladu s jantarem, benzoinem a fazolemi Tonka. V základu ucítíte dřevité tóny.

Složení parfému

Hlava

bergamot, růžový pepř

Srdce

vanilka, ambra, fazole tonka, benzoin

Základ

dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial – EDP – TESTER 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial – EDP – TESTER 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial – EDP – TESTER 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Van Cleef & Arpels. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Van Cleef & Arpels

Pokud chcete koupit originální parfém Van Cleef & Arpels online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial – EDP – TESTER 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář