Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris – EDP – TESTER 75 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris – EDP – TESTER 75 ml

Novou vůni Collection Extraordinaire Bois d´Iris známé značky Van Cleef & Arpels vytvořila parfumérka Emilie Coppermann. Tato luxusní vůně pro ženy vás uchvátí svojí dřevitou vůní. V základu vás nadchne vetiver a labdanum. Srdce vůně tvoří kosatec, ambra, cukr a myrha. Vše uzavírají dřevité tóny, jantar, kadidlo a sladká vůně vanilky.

Složení parfému

Hlava

vetiver, labdanum

Srdce

kosatec, ambra, cukr, myrha

Základ

vanilka, dřevo, jantar, kadidlo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris – EDP – TESTER 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris – EDP – TESTER 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris – EDP – TESTER 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Van Cleef & Arpels. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Van Cleef & Arpels

Pokud chcete koupit originální parfém Van Cleef & Arpels online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris – EDP – TESTER 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář