Parfém Versace Bright Crystal Absolu – miniatura EDP 5 ml

  • Parfém Versace Bright Crystal Absolu – miniatura EDP 5 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody | Miniatura.

O parfému Versace Bright Crystal Absolu – miniatura EDP 5 ml

Na základě populární edice Bright Crystal Versace uvádí na trh intenzivnější verzi Bright Crystal Absolu s nadějí, že fanoušci původní edice budou nadšeni. Donatella Versace zdůrazňuje, že se jedná o silnější vůni s dlouhou výdrží, jejíž složení poskytuje zářivou vůni plnou lásky. Flakon si zachoval stejný tvar, ale dostal tmavší, intenzivnější růžový odstín.
Na trh byla tato parfémová voda uvedena v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

Yuzu, granátové jablko

Srdce

magnólie, malina, pivoňka, lotosový květ

Základ

ambra, pižmo, mahagonové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Versace Bright Crystal Absolu – miniatura EDP 5 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Versace Bright Crystal Absolu – miniatura EDP 5 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Versace Bright Crystal Absolu – miniatura EDP 5 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Versace. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Versace

Pokud chcete koupit originální parfém Versace online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Versace Bright Crystal Absolu – miniatura EDP 5 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář