Parfém Versace Dylan Turquoise – EDT 30 ml

  • Parfém Versace Dylan Turquoise – EDT 30 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Versace Dylan Turquoise – EDT 30 ml

Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od Versace. V její hlavě naleznete růžový pepř, citrón a mandarinku. Poté vůně plynule přejde k srdci, ve kterém je jasmín, frézie, cassis a guava. Na konec si oblíbítě cedr a pižmo. Vůně byla uvedena na trh na podzim 2020.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř, citrón, mandarinka

Srdce

jasmín, frézie, cassis, guava

Základ

cedr, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Versace Dylan Turquoise – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Versace Dylan Turquoise – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Versace Dylan Turquoise – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Versace. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Versace

Pokud chcete koupit originální parfém Versace online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Versace Dylan Turquoise – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář