Parfém Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml

  • Parfém Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Miniatura.

O parfému Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml

Eros Flame je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlava se skládá z citronu, mandarinky, citrusu chinotto, rozmarýnu a černého pepře. Srdce tvoří růže, pelargónie a pepř. Základ kompozice uzavírá cedr, pačuli, fazole tonka, sladká vanilka, santalové dřevo a dubový mech. 
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

rostlina citrusu chinotto, citron, mandarinka, černý pepř, rozmarýn

Srdce

růže, pelargónie, pepř

Základ

texaský cedr, pačuli, fazole tonka, vanilka, santalové dřevo, dubový mech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Versace. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Versace

Pokud chcete koupit originální parfém Versace online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář