Parfém Versace Versense – EDT 50 ml

  • Parfém Versace Versense – EDT 50 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Versace Versense – EDT 50 ml

Svěžest a smyslnost.
Versense je perfektním propojením svěžesti a smyslnosti. Vůně sama je opojnou oslavou svěžesti inspirovanou silou přírodních živlů. Je určena svůdné ženě, která je připravena v životě okusit a vyzkoušet téměř vše.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

Složení parfému

Hlava

bergamot, mandarinka, fík

Srdce

jasmín, kardamon, lilie

Základ

santalové dřevo, pižmo, cedrové dřevo, dřevo olivovníku

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Versace Versense – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Versace Versense – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Versace Versense – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Versace. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Versace

Pokud chcete koupit originální parfém Versace online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Versace Versense – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář