Parfém Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

  • Parfém Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

Vůni Super Model Sexy musí mít každá žena, aby se cítila jako atraktivní, sexy světová modelka. Dopřejte si i vy parfémovanou vodu od Victoria’s Secret, odvažte se a probuďte šelmu ve vás ukrytou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Složení parfému

Hlava

santalové dřevo, světlé bobule, broskvový květ

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Victoria´s Secret. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Victoria´s Secret

Pokud chcete koupit originální parfém Victoria´s Secret online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář