Parfém Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar – EDP 50 ml

  • Parfém Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar – EDP 50 ml

Flowerbomb Nectar je smyslná interpretace květinové kytice Flowerbomb s intenzivnějšími podtóny. Jemný květinový základ rodiny Flowerbomb je smíchán s výbušnou shodou střelného prachu, který dodává jedinečný, působivý dojem a stopu kouřových a kovových tónů – nezaměnitelně zakrytých rodící se identitou Flowerbomb.

Složení parfému

Hlava

střelný prach, cassis, bergamot

Srdce

vonokvětka, jasmín, pomerančový květ

Základ

pačuli, fazole tonka, benzoin, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Viktor & Rolf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Viktor & Rolf

Pokud chcete koupit originální parfém Viktor & Rolf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář