Parfém Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml

  • Parfém Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Tabáková),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml

Viktor a Rolf představují mužský ekvivalent slavné vůně Flowerbom a Antidote pod názvem Spicebomb. Jedná se o dřevitou a kořenitou vůni, kterou namíchal Olivier Polge.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

 bergamot, grapefruit, elemi, růžový pepř

Srdce

šafrán, skořice, paprika

Základ

vetiver, tabák, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Viktor & Rolf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Viktor & Rolf

Pokud chcete koupit originální parfém Viktor & Rolf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář