Parfém Yves Saint Laurent Kouros – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Yves Saint Laurent Kouros – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Yves Saint Laurent Kouros – EDT – TESTER 100 ml

Pánská vůně pro muže, který ví, jaký je! Muž, který ukládá do své paměti to nejlepší, čím žije, co cítí, co vyzkouší. Pikantní příchuť zeleného eukalyptu, kadidla, čínského cedrového dřeva, muškátového květu a kafrového dřeva dokonale prohřeje všechny Vaše smysly a celé tělo. Vůně, jejíž originální síla spočívá v umění svádět a projevovat přirozenou vášeň okamžitě.

Složení parfému

Hlava

zelený eukalyptus, cedrové dřevo

Srdce

kadidlo, muškátový květ

Základ

kafrové dřevo, benzoin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Yves Saint Laurent Kouros – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Yves Saint Laurent Kouros – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Yves Saint Laurent Kouros – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Yves Saint Laurent. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Yves Saint Laurent

Pokud chcete koupit originální parfém Yves Saint Laurent online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Yves Saint Laurent Kouros – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář