Parfém Yves Saint Laurent Libre Intense – EDP 90 ml

  • Parfém Yves Saint Laurent Libre Intense – EDP 90 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Yves Saint Laurent Libre Intense – EDP 90 ml

Libre Intense od Yves Saint Laurent je vůně pro elegantní ženy. Tato vůně obsahuje podpisové noty levandulové esence z Francie a marockého pomerančového květu v kombinaci s zářící orchidejí a hřejivou vanilkou, která tento parfém posune k extrémní symfonii. Jedná se o dlouhotrvající smyslný nádech květinové vůně.
Na trh byla uvedena v srpnu 2020.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, levandule, bergamot

Srdce

pomerančový květ, orchidej, jasmín, levandule

Základ

ambra, fazole tonka, vetiver, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Yves Saint Laurent Libre Intense – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Yves Saint Laurent Libre Intense – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Yves Saint Laurent Libre Intense – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Yves Saint Laurent. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Yves Saint Laurent

Pokud chcete koupit originální parfém Yves Saint Laurent online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Yves Saint Laurent Libre Intense – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář