Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml

Girls Can Do Anything je orientálně-fougerová vůně pro ženy. Je symbolem svobody a odvahy vymanit se ze zavedených norem. Hlava obsahuje svěží bergamot, šťavnatou hrušku, pomerančový květ a tangerinku. V srdci se snoubí fazole tonka s tuberózou. Kompozici uzavírá sladká vanilka, aromatický hřebíček, netradiční kapradina, pižmo, pačuli a ambroxan.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

bergamot, hruška, pomerančový květ, tangerinka

Srdce

fazole tonka, tuberóza

Základ

kapradina, vanilka, pižmo, ambroxan, hřebíček, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Zadig & Voltaire. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Zadig & Voltaire

Pokud chcete koupit originální parfém Zadig & Voltaire online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář