Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml

  • Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml

Girls Can Say Anything, vůně, která si nárokuje svou svobodu! Perfektní ztělesnění moderní ženskosti, která se odváží vyjádřit otevřeně. Řekněte všechno, nebo vůbec nic. Vše co máte na mysli nyní zakřičte do světa. V odvážné hlavě rozkvétá pivoňka a kosatec. V srdci jsou tóny fazole tonky a základ ovládá pižmo, vanilka a kapradí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

pivoňka, kosatec

Srdce
tonka fazole
Základ
pižmo, vanilka, kapradí

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Zadig & Voltaire. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Zadig & Voltaire

Pokud chcete koupit originální parfém Zadig & Voltaire online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář