Parfém Zadig & Voltaire This Is Him – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Zadig & Voltaire This Is Him – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Zadig & Voltaire This Is Him – EDT – TESTER 100 ml

This Is Him je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Otevírá se tóny nahořklého grepu a aromatického černého pepře, poté přechází do akordů sladké vanilky a chrámového kadidla. Kompozici uzavírá dřevitý základ v podobě santalu.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

grep, černý pepř

Srdce

kadidlo, vanilka

Základ

santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Zadig & Voltaire This Is Him – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Zadig & Voltaire This Is Him – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Zadig & Voltaire This Is Him – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Zadig & Voltaire. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Zadig & Voltaire

Pokud chcete koupit originální parfém Zadig & Voltaire online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Zadig & Voltaire This Is Him – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář